Kılıçdaroğlu'dan Kozanlılara il olma vaadi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'nın Kozan İlçesi'nde yaptığı konuşmada, Kozan'ı il yapma vaadinde bulundu

Kılıçdaroğlu'dan Kozanlılara il olma vaadi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'nın Kozan İlçesi'nde halka seslendi. Kılıçdaroğlu, Kozanlılara, ilçelerini il yapacağı vaadinde bulundu. 

İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları: Kozan'ı il yapacağım. CHP'ye bu ülkede ihtiyaç var. 12 yıldır ülkeyi yönetiyorlar. Mazot için söz veriyorum, 1,5 lira yapacağım eğer iktidar olursak. Bize dediler ki nereden bulacaksın bu kaynağı... 247 milyar lira götürülen para... Bu parayı alıp millete geri vereceğim. Kendilerine gelince para var. Evlatlarına, gelince para var. Yedi sülalelerine gelince para var. 

Güya yırtık adamlarıyla siyasete girmişlerdi zengin oldular. Bunlar onların sesinden çıktı. Diyor ki bunlar montaj 'Kılıçdaroğlu'nun da sesini montajlarım' diyor, hadi bakalım... Adam gibi adamsan, namuslu adamsan, dürüst adamsan Benim oğlum Güney Kore'de doktora yapıyor. SKYPE üzerinden oğlumla arada konuşuyoruz. Montajla bakalım ne çıkacak Oğlum bana "Babacığım şu kadar kaldı" diyecek mi? Kendi hırsızlığını kapatmaya çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2014, 15:51
banner53
YORUM EKLE

banner39