banner15

Kılıçdaroğlu'nun kardeşi aslında işe gitmiyormuş

"İnşaatta bekçi" diye hakkında haberler yapılan ve abisinin de kendisiyle övündüğü Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun aslında hiç işe gitmediği belirtiliyor

Kılıçdaroğlu'nun kardeşi aslında işe gitmiyormuş

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun Gaziemir'de CHP'li belediye ait olan Seydi Baba Rekreasyon Alanı'nda bekçilik yapmaya başladığı günün hemen ertesinde bütün basında "Kılıçdaroğlu'nun kardeşi inşaatta beklçilik yapıyor" şeklinde haber olmuştu.

Celal Kılıçdaroğlu'nun gerçekten zor şartlarda çalışıp çalışmadığını merak eden bir haber sitesi dört gün boyunca Celal Kılıçdaroğlu'nun çalıştığı iddia edilen Seydi Baba Rekreasyon Alanı'ndan nöbet tutarak Kılıçdaroğlu'nu görüntülemeye çalıştı.

Bu dört günlük sürede Kılıçdaroğlu'na ulaşamayan gazeteciler, Kılıçdaroğlu'nun son günlerde işe gelmediğini tespit etti. Celal Kılıçdaroğlu'yla ilgili haberlerin çıktığı günden bu yana işe çok az geldiği ve bu zamanlarda da inşaat alanında kısa bir süre kaldığı iddia edildi.

İddiaların sahibi olan Egeninsesi.com adlı haber sitesine göre, CHP'li belediye ait inşaatın ihalesini alan firmaya ait özel araç, işe geldiği zaman kardeş Kılıçdaroğlu'nu evine getirip götürüyor.

BEKÇİ KULÜBESİ KİLİTLİ

Hürriyet, Milliyet, Vatan gibi gazeteler ile Habertürk, CNN Türk ve NTV'nin bir kulübe önünde kamuoyuna servis ettiği Celal Kılıçdaroğlu'nun bekçi kulübesinin 4 gün boyunca kilitli kaldığı ve hiç açılmadığı belirtildi.

REKLAM MALZEMESİ OLDU İDDİASI

Celal Kılıçdaroğlu için ortaya çıkan iddialar da çok çarpıcı. Kardeş Kılıçdaroğlu'nun CHP'li Gaziemir Belediyesi içinden kişi ya da kişiler tarafından ortaya çıkarıldığı, reklam malzemesi olarak öne sürüldüğü iddiaları var.

CHP LİDERİ KARDEŞİYLE ÖVÜNMÜŞTÜ

Kemal Kılıçdaroğlu, kardeşi ile övünüp ''Kardeşim evinin ekmeğini alın teriyle kazanan bir emekçidir. Ekmeğini, aşını alın teriyle kazanan başı dik, onurlu milyonlarca emekçi gibi inşaatta çalışan kardeşime de, kolaylıklar, sağlık ve huzur diliyor, alnından öpüyorum." demişti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2013, 09:44
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35