Kozakçıoğlu'nun eşi: Silah sesi duymadım

İstanbul'daki evinde bugün ölü bulunan Hayri Kozakçıoğlu'nun ölümüyle ilgili olarak eşi ilk kez konuştu. Eşi, evden hiç ayrılmadığını ve evde silah sesini de hiç düşmadığını söyledi

Kozakçıoğlu'nun eşi: Silah sesi duymadım

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

İstanbul'un Sarıyer ilçesindeki evinde bugün ölü bulunan Eski Olağanüstü Hal Valisi Hayri Kozakçıoğlu'yla ilgili olarak ailesinden ilk değerlendirme geldi. Kozakçıoğlu'nun eşi, evde hiç silah sesi duymadığını söyledi.

Olay, Kozakçıoğlu'nun eşinin kilitli kapıyı polise açtırmasıyla ortaya çıktı. İntiharın tam olarak kaçta gerçekleştiği bilinmiyor. Sabah saatlerinde eşinin bulunduğu odanının kilitli olmasından şüphelenen Sabire Kozakçıoğlu, durumu polise bildirdi. Kapı çilingir vasıtasıyla açıldığında Kozakçıoğlu'nun kalbine kurşun sıkarak intihar ettiği görüldü. Eşi Sabire Kozakçıoğlu, polise verdiği ifadede, eşinin silahı tam olarak nezaman ateşlediğinin bilmediğini, bu sırada evin başka bir odasında bulunduğunu, silah sesini duymadığını söyledi. Olay yeri inceleme ekipleri villada araştırma yaptı. Hayri Kozakçıoğlu'nun olay sırasında dışarıda bulunan kızı haber alır almaz eve koştu.

Emniyet kaynakları da intihar vakasını doğruladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2013, 16:47
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35