banner39

Mülteciler can derdinde, tatilciler yogada!

Bodrum'da bir tarafda botları batan mültecilerin hayat tehlikesi sürerken; diğer tarafta bir grup kadın sakin bir şekilde "yoga" yapıyordu

Yurt Haberleri 11.08.2015, 15:47 11.08.2015, 16:01
Mülteciler can derdinde, tatilciler yogada!

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, lastik botları batan 10 kaçak, yüzerek karaya çıktı. Kıyıdan yürüyerek ilerleyen kaçaklar, yoga yapan kadınların şaşkın bakışları arasında bir "beach club"tan geçti.

Yalıkavak'ın Küdür Yarımadası Tilkicik Koyu sahilinden 4 metrelik lastik botla denize açılan Suriyeli 10 kişi, 100 metre açıldıktan sonra botları su alıp batınca ölümle burun buruna geldi. Kaçaklar, Küdür Yarımadası'nın Prenses Koyu'nda karaya çıktı. Kaçakların karaya çıktığından habersiz olan Sahil Güvenlik ekipleri bir botun battığını öğrenince bölgede iki saat süreyle arama kurtarma çalışması yaptı. Herhangi bir sonuç alınamayınca çalışmalar sonlandırıldı. Yüzerek karaya çıktıktan sonra 2.5 kilometre yürüyen kaçaklar, Yalıkavak'taki bir "beach club"a ulaştı.

Suriyeli kaçaklar, tesisin iskelesi üzerinde yoga yapan kadınların şaşkın bakışları arasında, önlerinden geçti. Kaçakların "beach club"ın içerisinden geçerek otobüslere binip Bodrum şehir merkezine döndükleri görüldü.

 

banner53
Yorumlar (1)
Insan 6 yıl önce
La havle vela kuvvete illa billahil alliyül Azim!
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?