Mustafa Akaydın'ın kır evine operasyon

Antalya'da belediyeye ait evrakların yakıldığı ortaya çıkınca Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın kır evine de operasyon düzenlendi

Mustafa Akaydın'ın kır evine operasyon

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Antalya'da seçimi kaybeden Mustafa Akaydın'ın belediyeye ait evrakları yaktırdığı ve evrakların son anda kurtarıldığı haberlerinden sonra şimdi de Akaydın'ın kır evine de baskın düzenlendiği belirtiliyor.

Seçimi kazanan Ak Parti adayı Menderes Türel, Akaydın'ın "Evrakları yaksam kır evimde yakardım" şeklindeki açıklamasından sonra kır evine de baskın düzenlendiğini söyledi.

"Hiçbir evrak 5 senesi dolmadan imha edilemez" diyen Türel, "Akaydın kır evine de evrak kaçırmış oraya da baskın yapılıyor şu an. Oradaki evrakların lüzumlu veya lüzumsuz olması bir şey ifade etmez. İmha için 5 yılın dolması gerekiyor. Akaydın büyük bir suç işlemiştir bunun hesabını da verecektir. Biz gereken suç duyurusunda bulunduk. İlgili birimlerde gereken tedbirleri alıyor" dedi.

AKAYDIN: MAKAM ODAM DA BASILDI

Mustafa Akaydın ise yaptığı ikinci açıklamada belediye binasında makam odasının basıldığını, fen işleri dairesinde ise çöplerin tek tek aranıp ters çevrildiğini iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 18:14
banner53
YORUM EKLE

banner39