banner15

PKK'nın imamı da Bodrum'da yakalandı

PKK'nın başimamı Übeydullah Özmen, Bodrum'da karısı olmayan bir kadınla Ramazan ayında tatil yaparken yakalandı!

PKK'nın imamı da Bodrum'da yakalandı

Alternatif cuma namazlarını yöneten din adamı da uygunsuz tatilde yakalandı. PKK'nın başimamı Übeydullah Özmen, Bodrum'da sevgilisiyle yakalandı!

Cemaati kullanıp alternatif cuma namazları kıldıran imamlar, bilhassa G.Doğu'da toplumsal itaatsizlik meydana getirmek istiyor. Anadolu Din Adamları Derneği Başkanı (ADA-DER) olan Übeydullah Özmen adlı imam PKK tarafından kurulan bu derneğe başkanlık ediyor.

Özmen, Şennur Çelikkol isimli bayanla Bodrum'da tatil yaparken basına yakalandı. İmam Özmen'in, Ramazan ayının ilk günlerinde tatil yapması ise dikkat çeken bir başka nokta.

Eşi Ruhaşah ve çocuklarını Ankara'da bırakan Özmen'in başkanı olduğu Anadolu Din Adamları Derneği PKK tarafından açılım sürecinde kuruldu. BDP ile organik bağı da olan dernek, BDP'nin İslamiyet'e karşı bir parti olmadığı izlenimini vermek, partiye kazanımlar sağlamak ve BDP'nin oy oranını arttırmak maksadıyla kuruldu.

Dernek üyeleri, PKK'nın desteklediği sivil itaatsizlik eylemlerinde görev aldı. Kürt tabanında İmamlar Derneği olarak bilinen oluşum, alternatif cuma namazları düzenledi. ADA-DER, Kürtçe namaz, Kürtçe hutbe, Kürtçe ezan, Kürtçe mevlüt mevzularında taşeron olarak kullanıldı. Dernek üyesi 5 bin imam cenaze, taziye, düğün, sünnet gibi etkinliklerde programlar düzenledi.

Übeydullah Özmen'in kızı Hacer Özmen, BDP Ankara İl Yönetim Kurulu üyesi. Hacer Özmen, PKK yanlısı eylemlere başörtülü olarak katılıyor. Örgüt dindar Kürtler'e karşı Hacer Özmen'i vitrin olarak
kullanıyor.

Kaynak: Takvim

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2011, 09:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmud
Mahmud - 8 yıl Önce

Allah kar etsin seni ve senin kimileri ki milleti doladirirsiniz. Kafirler. Bunlar hepsi oyuncaqdir batinin elinde. yaziqlar olsun sizlere.

Yasin
Yasin - 8 yıl Önce

Tamamı Marksist felsefeden nemalanan ateist ve ırkçı bir örgütün mensupları. İpleri de kürtlerin elinde değil, karanlık odakların yönlendirmeleriyle idare ediliyorlar.Dün bir TV de İbrahim isimli eskiden tutuklanmış bir araştırmacı gazeteci bunların cemaziyetevvellerini Kanal A da çok iyi anlatmış idi. Mümkünse o yayını tekrar yayınlasınlar ki bunları millet iyice anlasın.

banner39

banner36

banner37

banner35