banner39

Ramazanda erkek dansöz rezaleti!

Ramazan eğlenceleri adı altında İstanbul Güngören'de bulunan Kale Center AVM'de erkek dansöz oynatıldı

Yurt Haberleri 02.08.2013, 10:20 02.08.2013, 10:47
Ramazanda erkek dansöz rezaleti!

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ramazan eğlenceleri adı altında başlatılan ve bu ayın faziletine uymayan etkinliklerin yapıldığı gecelerde, rezillik sınır tanımıyor. Bunun son örneği İstanbul Güngören'de bulunan Kale Center AVM'de yaşandı.

Milli Gazete'de yer alan habere göre Kale Center AVM'de Ramazan eğlencesi adı altında erkek dansöz oynatıldı. Erkek dansöz sahneye çıkmadan önce anons üstüne anons yapılırken, vatandaşlar adeta bu rezaleti izlemeleri için zemin hazırlandı.

AVM'deki bu program vatandaşların tepkisin neden oldu. Vatandaşların sözlü tepkisine AVM yönetimi duyarlı vatandaşları apar topar dışarı atarak cevap verdi.

Topuklu ayakkabıları, kostüm ve makyajıyla sahneye çıkan zenneyi protesto eden vatandaşlar, dinimizin böyle şeyler emretmediğini, günah olduğunu, bu ayda ibadete yönelmemiz gerektiğini söyleyerek, bu rezalete son verilmesini istediler. Vatandaşların kararlı duruşu karşısında neye uğradığını şaşıran AVM yönetimi çareyi vatandaşları dışarı çıkartmakta buldu. Rezaleti protesto eden Zühtü Şeker isimli vatandaş, "Bu başlı başına bir rezalet. Üstelik bunun Ramazan eğlencesi adı altında takdim edilmesi daha büyük bir rezillik. Bu tablo Ramazan eğlenceleri adı altında başlatılan furyanın nerelere geldiğini gösteriyor" dedi.

banner53
Yorumlar (0)
28
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?