Sandık başında vefat ettiler

Adana Seyhan'da oy kullanmak için sıra bekleyen 76 yaşındaki bir kadın, Sivas'ta ise 63 yaşındaki bir adam sandık başında kalp krizi geçirerek vefat etti, Zonguldak'ta da oy verdikten sonra eve dönen bir kişi öldü

Sandık başında vefat ettiler

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Oy kullanmak için sandık başında sıra bekleyen 76 yaşındaki Necmiye Ateş, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Merkez Seyhan ilçesi Gülpınar Mahallesi'nde Necmiye Ateş, oy kullanmak için Atatürk Kız Meslek Lisesi'ne geldi.

Ateş, 4158 numaralı sandık başında sıra beklerken fenalaşarak düştü.

Okula çağrılan sağlık ekibi, kalp krizi geçirdiği öğrenilen Ateş'e ilk müdahaleyi yaptı.

Ateş, kaldırıldığı özel bir hastanede hayatını kaybetti.

SİVAS'TA DA BİR KİŞİ ÖLDÜ

Sivas'ın Doğanşar İlçesi'nde 63 yaşındaki Dursun Demir, oy vermek için gittiği okulda sıra beklerken geçirdiği kalp kirkiz sonucu yaşamını yitirdi.

İlçe merkezinde Ömerağa Mahallesi'nde yaşayan 3 çocuk sahibi Dursun Demir, oy kullanmak için sabah Doğanşar İlkokulu'na gitti. 1005 nolu sandıkta oyunu kullanmak için sıra bekleyen Demir, bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Okula gelen sağlık ekiplerinin müdahele ettiği Demir, İlçe Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Dursun Demir, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü.

ZONGULDAK

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde oy kullandıktan sonra evine giderken kalp krizi geçiren 81 yaşındaki kişi hayatını kaybetti.

Murtaza Mahallesi Beyçayırı Sokağı'ndaki seçim merkezinde oy kullanan Amo Deniz (81), yakınlarıyla evine döndüğü sırada araçta rahatsızlandı.

Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılırken hayatını kaybeden Deniz'in,  kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi.

Yakınları tarafından Ereğli Devlet Hastanesi morgundan alınan Deniz'in cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Ereğli Belediyesine ait ambulansla memleketi Mardin'e gönderildi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2014, 15:01
banner53
YORUM EKLE

banner39