banner39

Sarıgül'den Hüsamettin Özkan açıklaması

Mustafa Sarıgül, DSP Eski Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Özkan'ın kendisine sponsor olduğu yönündeki iddiaları reddetti

Yurt Haberleri 19.02.2014, 13:46 19.02.2014, 14:09
Sarıgül'den Hüsamettin Özkan açıklaması

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül bugün bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu.

Mustafa Sarıgül, dün internete düşen ses kayıtlarında geçen Hüsamettin Özkan'ın kendisinin sponsoru olduğuyla ilgili iddialara "benim sponsorum yurttaşlarım" dedi.

Sarıgül konuyla ilgili olarak şunları söyledi: Benim 974 yılından beri ağabeyimdir. Çok sıkı dostluğum vardır. Kendisiyle birlikte olmaktan, sohbet etmekten dün onurların ve gururların en büyüğünü duydum. Bugün de duyuyorum. Ne zaman bir konuda bir sohbet etme imkanı bulsam, her zaman kendisinin bilge kişiliğinden yararlanırım. Benim sponsorlarım var, binlerce yurttaşımız. Sponsorla bu iş olursa biz sayın Başbakan'la yarış edemeyiz. Benim arkadaşlarım bana menfaatle değil, merhametle yaklaşır. Billboardlarda bizim burnumuzu bile göstermiyorlar. O gün Beyoğlu'na yangına gidiyorum. Dört kanal beni görünce hemen kaçıyor. Yarın bizim iktidarımızda da hiçbir medya mensubu arkadaşımızın bizim lehimize haber yapmasını istemeyiz. Taraflı yayın yapan gazetelerin tirajları düşer.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?