banner39

Suriye'den gelen kurşun bir kişiyi yaraladı

Hatay Valiliği, Altınözü ilçesinde bir kişinin, Suriye tarafından açılan ateş sonucu yaralandığını bildirdi

Yurt Haberleri 23.04.2014, 15:13 23.04.2014, 15:13
Suriye'den gelen kurşun bir kişiyi yaraladı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Hatay'da Altınözü ilçesinde, Asi Nehri kenarında bir kişinin Suriye tarafından açılan ateş sonucu yaralandığı bildirildi.

Valiliğin internet sitesinden yapılan açıklamada, S.G isimli vatandaşın Hacıpaşa Mahallesi'nde Asi Nehri kenarında Suriye tarafından açıldığı belirtilen ateş sonucu yaralandığı belirtildi.

Antakya Devlet Hastanesi'ne sevk edilen S.G'nin müdahale sonra taburcu edildiği ifade edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

''Altınözü ilçesi Hacıpaşa Mahallesi Suriye sınırında bulunan Asi Nehri kenarında, S.G. isimli bir vatandaşımız, Suriye tarafından açıldığı belirtilen ateş sonucu yaralanmıştır. Yaralı vatandaşımız derhal Antakya Devlet Hastanesi’ne sevk edilmiş, yapılan müdahale sonrasında hayati tehlikesi bulunmadığından taburcu edilmiştir. Yaralanan şahıs daha önceden tanıdığı ve akli dengesi yerinde olmayan bir kişi tarafından açılan ateş sonucunda yaralandığını ifade etmiştir. Olayla ilgili olarak gerek adli ve gerekse idari makamlar tarafından çok yönlü tahkikat başlatılmıştır.'

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?