TEM'de büyük kaza; trafik durdu

TEM Otoyolu'nda iki TIR ile iki otomobilin karıştığı kaza nedeniyle trafik durma noktasına geldi

TEM'de büyük kaza; trafik durdu

Dünya Bülteni /Haber Merkezi

 TEM Otoyolu'nda bir yolcu otobüsü ve 2 TIR ve 2 otomobilin karıştığı kaza nedeniyle trafik durma noktasına geldi. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmalar nedeniyle zaten yoğun olan trafik kazayla içinden çıkılmaz hale geldi. Yaşanan bu durum sürcüleri isyan ettirdi.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım-onarım çalışmaları nedeniyle saatlerce trafikte kalan sürücüler, güzergah üzerinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle de zor anlar yaşıyor. Akşam saatlerinde TEM Otoyolu Ümraniye bir yolcu otobüsü ile 2 TIR ve 2 otomobil birbirine girdi. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı. TEM Otoyolu'ndaki trafik ise kilitlendi. Otoyolda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

Kazaya müdahale eden trafik ekipleri kaza yapan araçları yol kenarına çekti. Kazaya karışan araçların kaldırılması sürücüleri biraz olsun rahatlattı.

Öte yandan, kaza sonrasında yaşanan korku ve panik ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde 2 TIR arasında kalan yolcu otobüsündeki çocukların korkulu gözlerle dışarıya baktıkları görülüyor. Ucuz atlatılan kaza sırasında 2 TIR'ın arasına sıkışan yolcu otobüsünün Muş ve Elazığ'a yolcu taşıdığı, olay sırasında otobüste yaklaşık 40 yolcunun bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2012, 17:40
banner53
YORUM EKLE

banner39