Üç ilde yüzlerce polisin yeri değişti

Ankara'da 470 polisin görev yeri değişti. İzmir'de ise iki emniyet müdür yardımcısı yer değiştirdi, 10 şube müdür ve müdür yardımcısı da başka görevlere atandı, Eskişehir'de ise 2 müdür yardımcısının yeri değişti

Üç ilde yüzlerce polisin yeri değişti

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Ankara Emniyet Müdürlüğü 'nde 470 müdür yardımcısı, amir ve memurun görev yeri değiştirildi. Bu sayıyla birlikte Ankra görevden alınan ve görev yeri değiştirilenlerin sayısı 1500'e ulaştı.

İZMİR EMNİYETİ'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde iki emniyet müdür yardımcısı yer değiştirdi, 10 şube müdür ve müdür yardımcısı da başka görevlere atandı. İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde Personelden Sorumlu Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Karazeybek, Ruhsatlar ve Pasaport Şube müdürlüklerine getirilirken, yerine buradan sorumlu Ayhan Saygılı geldi. Atama yapılanlar arasında İzmir'deki Liman İşletmeleri'ne yönelik İmbat Dalgası operasyonunu gerçekleştiren Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Metin Tuncer de yer aldı. Tuncer, Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcılığı'na atandı.

İzmir'deki liman operasyonu sonrasında İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay merkeze çekilmiş, yerine Kastamonu Emniyet Müdürü Sami Uslu getirilmişti.

ESKİŞEHİR'DE DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünde, 2 emniyet müdür yardımcısının görev yerlerinin değiştirildiği bildirildi.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünde Pasaport, Yabancılar ve Özel Güvenlik şubelerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Kural ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubesinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Aygün'ün görev yeri değiştirildi. 

Aygün ve Kural'ın geçici olarak, Eskişehir Trafik Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesine atandığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2014, 15:49
banner53
YORUM EKLE

banner39