Uyuşturucu bağımlısı: Beni kurtarın

Kırıkkale'de yaklaşık 12 yıldır uyuşturucu kullanan genç, yetkililere "beni kurtarın" diye seslendi

Uyuşturucu bağımlısı: Beni kurtarın

Kırıkkale'de madde bağımlısı olduğunu böyleyen Kemal Erdal (28), yetkililerden yardım istedi. Yaklaşık 12 yıldır tiner ve çeşitli madde kullanan Erdal, eşi ve çocuğunun da bu yüzden evi terk ettiklerini söyledi. Erdal, "Yetkililer beni ya öldürsün ya da kurtulmama yardım etsin" dedi.

Tedavi için Yüksek İhtisas Hastanesi'ne başvuran Kemal Erdal, görevli doktorun kendisini İstanbul Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk ettiğini belirterek, artık dayanacak gücünün kalmadığını savundu. Erdal, "Beni Ya öldürün yada yaşatın. Artık dayanamıyorum. Hiç bir yerden gelirim yok. Açlık ve sefillik içinde yaşam mücadelesi veriyorum. Beni bu dertten kurtarın, yoksa evde çürüyüp gideceğim." diye konuştu.

Karşıyaka Mahallesi'nde ikamet eden Erdal, eşinin evi terk etmesi ile iyice bunalıma girdiğini, 2 aydır babasının yanında kalan eşini ve kızını özlediğini belirtti. Evinin ve işinin sahibi olmak istediğini ifade eden madde bağımlısı Erdal, bu dertten kurtulmak için kendisine yardım edilmesini istedi.

 

 

Kaynak: Cihan

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2012, 18:30
banner53
YORUM EKLE

banner39