banner39

Yedi il emniyetinde daha görev değişikliği

Düzce, Edirne, Van, Kırıkkale, Ordu, Burdur ve Tekirdağ emniyetindeki şube müdürlüklerinde görev değişikliği yapıldı

Yurt Haberleri 07.01.2014, 15:45 08.01.2014, 09:11
Yedi il emniyetinde daha görev değişikliği

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Yedi ilin emniyet müdürlüğüne bağlı şube müdürlüklerinde görev değişikliği yapıldı.

Düzce Emniyet Müdürlüğünde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürünün görev yeri değiştirildi. 3 yıldır KOM Şube Müdürlüğü görevini yürüten Cengiz Çakıltepe, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğüne atandı.

Çakıltepe'nin yerine ise İl Trafik Şube Müdür Yardımcısı Serhat Cora getirildi.

Edirne Emniyet Müdürlüğünde de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Semih Erdur Kapıkule Emniyet Şube Müdürlüğüne, Kapıkule Emniyet Şube Müdürü Özay Çavuş ise Evrak Arşiv Şube Müdürlüğüne getirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ise Serdar Ülker atandı.

Van İl Emniyeti Müdürlüğünde ise 6 şubede görev değişikliği yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Narkotik Şube Müdürü Murat Çelik Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne, Özel Güvenlik Şube Müdürü Tayfun Atak Narkotik Şube Müdürlüğüne, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ümit Akciğer Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü Kenan Han Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Hüseyin Adatepe Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne, Trafik Denetleme Şube Müdürü Osman Kara Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne getirildi.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğünde de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Muammer Sütlü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne, Yahşihan ilçe Emniyet Müdürü Tamer Taş Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne, Çocuk Şube Müdürü Tuncay Kızıltuğ Yahşihan İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Mehmet Doğanay da Çocuk Şube Müdürlüğüne getirildi.

Ordu Emniyet Müdürlüğünde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürünün görev yeri değiştirildi.

Alınan bilgiye göre, KOM Şube Müdürü Haluk Yıldız, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Fatsa Emniyet Müdürü İbrahim Cibellik ise Ordu Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Burdur Emniyet Müdürlüğünde 3 şube müdürünün görevlerinde değişikliğe gidildi.

Burdur Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Naci Avşar Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğüne atandı. Avşar'dan boşalan göreve ise Silah Ruhsat Şube Müdürü Ali Altuntaş, Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü görevine ise Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Veli Bayrak getirildi.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde, bazı birimlerdeki müdürlerin görev yerleri değişti.

Alınan bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nezir Özcan Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne atandı.

Bölge Trafik Şube Müdürü Atanur Aydın da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi.

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?