banner15

Yılın Ahisi Kırşehir'den seçildi

'Yılın Ahisi' ödülüne, yapılan oylama sonucunda en çok oyu alan 'Kırşehir adayı Hayati Ünsal' layık görüldü.

Yılın Ahisi Kırşehir'den seçildi

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ülke genelinde çok sayıda esnaf ve sanatkârın aday olarak yer aldığı 'Yılın Ahisi' ödülüne, yapılan oylama sonucunda en çok oyu alan 'Kırşehir adayı Hayati Ünsal' layık görüldü.

Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü'nde yapılan toplantıda, 24'üncü Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında, Kırşehirli terzi Hayati Ünsal 'Yılın Ahisi' seçildi. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, tertip komitesi tarafından yılın ahisine 5 cumhuriyet altını verileceğini söyledi.

Yapılan toplantıda; kutlama programı ve bütçesinin tekrar gözden geçirildiğini ve son şekli ile onaylandığını dile getiren Başkan Öztürk, "2011 yılı kutlama programı, gerek kültürel faaliyetleri ile gerekse sosyal faaliyetleri ile çok iddialı bir program olmuştur. İşinde başarılı, çok kaliteli ses sanatçılarımız kutlamalarda yer alacaklardır. Bundan sonra bütün iş bizlere, esnafımıza ve Kırşehirli hemşehrilerime düşmektedir. Bu şehirde ekmek yiyen, yaşayan herkesten duyarlılık bekliyorum. Bizlere destek olun, yapılan çalışmalar boşa harcanmasın. Hep beraber tören alanlarını, konser alanlarını dolduralım. Kırşehir, bunu hak ediyor. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2011, 18:07
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35