banner15

Yolcu motoru, yük gemisi ile çarpıştı

İstanbul'da Eminönü-Kadıköy seferini yapan özel bir tur şirketine ait yolcu motorunun yük gemisiyle çarpışması sonucu 6 kişi hafif yaralandı.

Yolcu motoru, yük gemisi ile çarpıştı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Eminönü-Kadıköy seferini yapan özel bir tur şirketine ait yolcu motoru ışıkları yanmadığı iddia edilen bir yük gemisi ile çarpıştı. Kazada 6 yolcu hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Eminönü-Kadıköy seferini yapan özel bir tur şirketine ait yolcu motoru saat 21.00 sıralarında Harem açıklarında ışıkları yanmadığı iddia edilen bir yük gemisiyle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle vapurdan yere savrulan 6 yolcu çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı.

Yaralı yolcuların Göztepe Devlet Hastanesi ve Haydarpaşa GATA'ya kaldırıldığı belirtilirken yolcuların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza sonrası yaralı yolcuları indirmek için Haydarpaşa iskelesine yanaşan motor daha sonra diğer yolcuları ile birlikte Kadıköy iskelesine yanaştı.

İçerisinden inen yolcular basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakırken, polis ekipleri vapur içerisinde incelemelerde bulundu. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2011, 02:02
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35